Služby

DSCF3524V salonu pracuji s profesionální kosmetikou značky Syncare. Značka SynCare již od roku 1996 přináší na trh profesionální dermokosmetické přípravky na hranici lékařské a estetické  péče. Vysokou úroveň přípravků potvrzují tisíce spolupracujících lékařů, lékáren a kosmetických salonů v Čechách, na  Moravě, na Slovensku, v Německu, v Rakousku, ve Velké Británii a v Řecku.

Základní ošetření pleti a dekoltu

Odlíčení, povrchové a hloubkové čištění pleti, peeling, formování obočí, masáž pleti a dekoltu, sérum, maska, krém.

Základní ošetření pleti pro muže

Povrchové a hloubkové čištění pleti, peeling, maska, krém.

Mikromasáž očního okolí

Speciální druh kosmetické masáže, jedná se o velice příjemný zážitek, který zajistí úlevu Vašim unaveným očím, ošetření provádím speciálními přípravky, které jsou určeny pro péči o oční okolí, oddaluje proces stárnutí očního okolí, tzn. výskytu vrásek u očí, odplavuje případné nahromaděné toxiny v očním okolí do lymfy a tím i z těla pryč. Vhodné 1x týdně,nebo 1x za 14 dní.

DSCF3522Barvení řas a obočí

Barva Refectocil je jednoduchá a spolehlivá aplikace, má rychlé působení a vynikající barevný výsledek, který vydrží až 5 týdnů.

Formování obočí

Epilace

Horní ret, brada, lýtka, stehna, ruce, hruď, záda. Epilace je velice důkladný způsob odsraňování chloupků i s kořínkem, používají se různé vosky a pokožka zůstává hladká po dobu 4-6 týdnů.

Líčení a poradenstvíDSCF3525

Ošetření ultrazvukovou špachtlí

(Odlíčení,maska,sérum,vyčištění ultrazvukovou špachtlí,úprava obočí,masáž,krém)

Tento jedinečný přístroj spojuje funkce hloubkového čištění, odstranění odumřelých a ztvrdlých částí pokožky. Provádí mikromasáž kožní tkáně, přispívá k buněčné obnově pokožky, zlepšuje mikrocirkulaci, zvyšuje přísun kyslíku, stimuluje syntézu kolagenu a elastinu a posiluje antioxidační mechanismy.

Účinky :

  • vyčistí do hloubky ztvrdlou a zrohovatělou kůži
  • vyhladí malé vrásky a pleti dodá mladistvý vzhled
  • zlepší krevní oběh v pokožce
  • dodá pleti svěžest a navrací její přirozenou barvu
  • omlazuje a brání předčasnému stárnutí