Služby

DSCF3524V salonu pracuji s profesionální kosmetikou značky Syncare. Značka SynCare již od roku 1996 přináší na trh profesionální dermokosmetické přípravky na hranici lékařské a estetické  péče. Vysokou úroveň přípravků potvrzují tisíce spolupracujících lékařů, lékáren a kosmetických salonů v Čechách, na  Moravě, na Slovensku, v Německu, v Rakousku, ve Velké Británii a v Řecku.

Základní ošetření pleti a dekoltu

Odlíčení, povrchové a hloubkové čištění pleti, peeling, formování obočí, masáž pleti a dekoltu, sérum, maska, krém.

Základní ošetření pleti pro muže

Povrchové a hloubkové čištění pleti, peeling, maska, krém.

Mikromasáž očního okolí

Speciální druh kosmetické masáže, jedná se o velice příjemný zážitek, který zajistí úlevu Vašim unaveným očím, ošetření provádím speciálními přípravky, které jsou určeny pro péči o oční okolí, oddaluje proces stárnutí očního okolí, tzn. výskytu vrásek u očí, odplavuje případné nahromaděné toxiny v očním okolí do lymfy a tím i z těla pryč. Vhodné 1x týdně,nebo 1x za 14 dní.

DSCF3522Barvení řas a obočí

Barva Refectocil je jednoduchá a spolehlivá aplikace, má rychlé působení a vynikající barevný výsledek, který vydrží až 5 týdnů.

Formování obočí

Epilace

Horní ret, brada, lýtka, stehna, ruce, hruď, záda. Epilace je velice důkladný způsob odsraňování chloupků i s kořínkem, používají se různé vosky a pokožka zůstává hladká po dobu 4-6 týdnů.

Líčení a poradenstvíDSCF3525

Ošetření ultrazvukovou špachtlí

(Odlíčení,maska,sérum,vyčištění ultrazvukovou špachtlí,úprava obočí,masáž,krém)

Tento jedinečný přístroj spojuje funkce hloubkového čištění, odstranění odumřelých a ztvrdlých částí pokožky. Provádí mikromasáž kožní tkáně, přispívá k buněčné obnově pokožky, zlepšuje mikrocirkulaci, zvyšuje přísun kyslíku, stimuluje syntézu kolagenu a elastinu a posiluje antioxidační mechanismy.

Účinky :

  • vyčistí do hloubky ztvrdlou a zrohovatělou kůži
  • vyhladí malé vrásky a pleti dodá mladistvý vzhled
  • zlepší krevní oběh v pokožce
  • dodá pleti svěžest a navrací její přirozenou barvu
  • omlazuje a brání předčasnému stárnutí

Ošetření galvanickou žehličkou

(Povrchové ošetření pleti,žehlení galvanickou žehličkou,vyhlazující krém)

Galvanická žehlička si sama analyzuje pleť, podle toho si nastaví intenzitu galvanického proudu. Hloubkově vyčistí zanesené póry, zmírní otoky a zprůchodní se póry až k buňkám. Rozproudí se lymfa. Je jednou z možností, jak udržovat svou pleť ve skvělé kondici bez chirurgických zákroků.

Účinky:

  • omlazuje pleť a vyhlazuje vrásky
  • sjednotí barvu vaší pleti, zmírňuje otoky, váčky
  • má regenerační účinky
  • zpevňuje svaly v obličeji, krku a dekoltu
  • výrazně redukuje drobné vrásky, rýhy, akné